• Łazienka musi być idealna
  1258
  0

  Otwarta kuchnia z salonem to coraz modniejszy motyw spotykany w wielu domach. Zastosowanie takiej kuchni sprzyja m.in. powiększeniu przestrzeni, jak również ociepleniu relacji rodzinnych. Taka kuchnia i pokój dzienny muszą być urządzone funkcjonalne oraz estetycznie.
 • 3756
  0

  Czy kupno mebli ogrodowych może być inwestycją na lata? Okazuje się, że tak. Nowoczesne meble ogrodowe pochodzące z oferty topowych producentów to zupełnie nowa jakość! Szukając pięknych i trwałych mebli ogrodowych warto skorzystać z propozycji producenta i jego gotowych aranżacji – zaoszczędzi nam to nie tylko czasu, ale również pieniądze.
 • Przechowywanie butów prostsze niż myślisz!
  3556
  0

  Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają buty. Każda dama ma w swojej kolekcji dziesiątki par, które ciężko pomieścić w standardowej szafce. Problem robi się jeszcze poważniejszy, kiedy trzeba zabezpieczyć poza sezonem kozaki, szpilki, balerinki i trampki nie tylko jednej osoby, ale wszystkich domowników. Jak sprytnie przechowywać obuwie? Sprawdź!
 • Kolor i folklor
  3082
  0

  Niekiedy bardzo potrzebujemy przemiany naszej codzienności. Czujemy, że metamorfoza jest nam po prostu niezbędna do życia i do czerpania z niego radości. Co wtedy zrobić? Można snuć dalekosiężne plany lub zacząć od tego, co tu i teraz. Co znajduje się w zasięgu naszego wzroku i ręki. Zacznijmy więc od tego wnętrza pojmowanego dosłownie jako miejsce, ...
 • 1967
  0

  Wyposażenie wnętrz – Barokko to przebogata oferta, służąca urządzeniu całego domu. Dzięki wyposażeniu wnętrz – Barokko można nie tylko znaleźć inspiracje, ale także skompletować wszystkie niezbędne akcesoria zarówno do kuchni, łazienki, salonu, jak i do sypialni, gabinetu, przedpokoju czy do jadalni. Nie ulega wątpliwości, że niekwestionowaną zaletą oferty wyposażenie wnętrz – Barokko jest wszechstronność, uniwersalność ...
 • 2298
  0

  Obecnie dekorowanie mieszkań to zadanie, które może zając nam znacznie więcej czasu niż sam remont. Wszystko za sprawą olbrzymiej ilości interesujących dodatków i rozwiązań. Jak poradzić sobie z gąszczem propozycji stawianych przed nami przez dekoratorów wnętrz i architektów? Oto kilka wskazówek!
 • 2609
  0

  Nawet niewielki balkon może stać się oazą zieleni w miejskiej dżungli – przekonują o tym architekci wnętrz i projektanci zieleni. Wystarczy odrobina pomysłowości i czasu. Balkon może okazać się także idealnym miejscem do picia porannej kawy czy popołudniowej herbaty. Jakie meble wykorzystać na balkonie? Jakie rośliny okażą się najprostsze w uprawie?
 • 2722
  0

  Regały od lat są jednymi z najczęściej kupowanych mebli w sklepach meblowych. Są uniwersalne: tworzone w różnorodnych rozmiarach, złożonej kolorystyce oraz dedykowane zarówno dla pokojów dziennych, biblioteczek, sypialni, pokojów dziecięcych czy młodzieżowych. Przymierzając się do kupna konkretnego modelu warto zastanowić się, jakie oczekiwania mamy względem tego mebla. Co warto o nich wiedzieć?
 • 3578
  0

  Pokoje dzienne nierzadko spełniają rolę pomieszczeń wypoczynkowych, dostosowanych do tego, aby móc się w nich zrelaksować po dniu ciężkiej pracy. Można w nich umieścić regały z książkami, telewizor i odpowiednio dobrany system nagłaśniający, również kolekcje płyt, filmów. To także pomieszczenie, gdzie nierzadko przyjmujemy gości. Gdzie możemy ich wygodnie posadzić? Opcji jest kilka.
 • 2074
  0

  Stworzenie miejsca do nauki dla dziecka w wieku szkolnym to spore wyzwanie, szczególnie dla mieszkańców lokali blokowych. Niewielka przestrzeń sprawia, że kilkukrotnie zastanawiamy się nad kupnem konkretnych mebli obawiając się, czy nie zmniejszą one optycznie salony czy sypialni. W przypadku pokojów dzieci problem dodatkowego biurka jest szczególnie palący. Jak go rozwiązać?
 • 3044
  0

  Urządzanie łazienki wydaje się dość proste, ale jest takie tylko pozornie. Raczej nikt nie ma problemu z wymienieniem elementów, jakie muszą się w niej znaleźć. Jednak poszczególne części armatury znacznie różnią się wielkością, kształtem i materiałem, z którego są wykonane. Umywalki na przykład mogą być zrobione z ceramiki, kamienia, stali, tworzyw sztucznych czy szkła. Każdy ...