• Kolor i folklor
  2012
  0

  Niekiedy bardzo potrzebujemy przemiany naszej codzienności. Czujemy, że metamorfoza jest nam po prostu niezbędna do życia i do czerpania z niego radości. Co wtedy zrobić? Można snuć dalekosiężne plany lub zacząć od tego, co tu i teraz. Co znajduje się w zasięgu naszego wzroku i ręki. Zacznijmy więc od tego wnętrza pojmowanego dosłownie jako miejsce, ...
 • 1901
  0

  Nawet niewielki balkon może stać się oazą zieleni w miejskiej dżungli – przekonują o tym architekci wnętrz i projektanci zieleni. Wystarczy odrobina pomysłowości i czasu. Balkon może okazać się także idealnym miejscem do picia porannej kawy czy popołudniowej herbaty. Jakie meble wykorzystać na balkonie? Jakie rośliny okażą się najprostsze w uprawie?
 • 2040
  0

  Regały od lat są jednymi z najczęściej kupowanych mebli w sklepach meblowych. Są uniwersalne: tworzone w różnorodnych rozmiarach, złożonej kolorystyce oraz dedykowane zarówno dla pokojów dziennych, biblioteczek, sypialni, pokojów dziecięcych czy młodzieżowych. Przymierzając się do kupna konkretnego modelu warto zastanowić się, jakie oczekiwania mamy względem tego mebla. Co warto o nich wiedzieć?
 • 2971
  0

  Pokoje dzienne nierzadko spełniają rolę pomieszczeń wypoczynkowych, dostosowanych do tego, aby móc się w nich zrelaksować po dniu ciężkiej pracy. Można w nich umieścić regały z książkami, telewizor i odpowiednio dobrany system nagłaśniający, również kolekcje płyt, filmów. To także pomieszczenie, gdzie nierzadko przyjmujemy gości. Gdzie możemy ich wygodnie posadzić? Opcji jest kilka.