• Przechowywanie butów prostsze niż myślisz!
  3562
  0

  Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają buty. Każda dama ma w swojej kolekcji dziesiątki par, które ciężko pomieścić w standardowej szafce. Problem robi się jeszcze poważniejszy, kiedy trzeba zabezpieczyć poza sezonem kozaki, szpilki, balerinki i trampki nie tylko jednej osoby, ale wszystkich domowników. Jak sprytnie przechowywać obuwie? Sprawdź!
 • Kolor i folklor
  3088
  0

  Niekiedy bardzo potrzebujemy przemiany naszej codzienności. Czujemy, że metamorfoza jest nam po prostu niezbędna do życia i do czerpania z niego radości. Co wtedy zrobić? Można snuć dalekosiężne plany lub zacząć od tego, co tu i teraz. Co znajduje się w zasięgu naszego wzroku i ręki. Zacznijmy więc od tego wnętrza pojmowanego dosłownie jako miejsce, ...
 • 3226
  0

  Designerskie wnętrze to pojęcie względne. Dla jednych design zamyka się w ramach stylu nowoczesnego, inni natomiast interpretują to pojęcie jako styl retro. Aranżacja wnętrza w designerskim stylu to zawsze indywidualna kwestia, jednak niezależnie od tego, na jaką stylistykę się zdecydujemy, przyjdzie nam stanąć przed niełatwym zadaniem skompletowania mebli, które stworzą niepowtarzalny i unikatowy charakter wnętrza.