• 3164
  0

  Nowoczesne budownictwo coraz mocniej stawia na otwarte przestrzenie. W mieszkaniu przenikają się różnorodne sfery życia, nie zamykamy sfery prywatnej w sypialni, a towarzyskiej w salonie. Innowacyjne rozwiązania architektoniczne zacierają granice pokojów i pomieszczeń,  tworząc gustowną, wygodną i stylową przestrzeń do wykonywania wszystkich aktywności. Jak urządzić pokój dzienny w bloku w nowoczesnym stylu? Sprawdź nasze rady!
 • 2525
  0

  Wszechogarniający chaos – to opis jakiegoś filmu katastroficznego albo książki science fiction? Nie to po prostu określenie mieszkania lub domu, którego mieszkańcy żyją szybko i nie mają czasu na porządki. Takie określenie szczególnie trafnie ujmuje rodzinną przestrzeń, kiedy dorośli pracują, a kilkoro dzieci bałagani bez przerwy. Na nic nie ma czasu. Na poukładanie rzeczy czy ...
 • 2806
  0

  Meble drewniane na nowo stają się modne – lite drewno jest tworzywem niezwykle wytrzymałym, odpornym na uszkodzenia. Prezentuje się niezwykle pięknie w każdym pomieszczeniu – sprzedawcy odnotowują coraz większe zainteresowanie tego rodzaju produktami. Co powinniśmy wiedzieć przed kupnem takich mebli? Czy możemy zamówić je w sieci?