• 1473
  0

  Meble ogrodowe z naturalnego rattanu, bambusa i wikliny w wielkim stylu wkraczają do ogrodów, nie pozostawiając miejsca dla konkurencji. Czy warto wymienić wysłużony komplet na stylowy, naturalny zestaw z rattanu? Jak dbać o tego typu meble, aby czas nie odcisnął piętna na ich wyglądzie i funkcjonalności? Sprawdź!
 • Jesienne popołudnia na tarasie
  1695
  0

  Pierwsze dni jesieni okazały się wyjątkowo łaskawe dla posiadaczy ogrodów i tarasów. Wysokie temperatury popołudniami pozwoliły na cieszenie się ładną pogodą na świeżym powietrzu. W ostatnie dni tak pięknej pogody warto zadbać o swój komfort na tarasie i myśleć już o kolejnym sezonie. Jak sprawić, aby nasz taras faktycznie stał się ulubionym miejscem domowników?
 • 4990
  0

  Meble, które sprawią, że będzie nam się żyło odrobinę lepiej? Takie, które połączą funkcje praktyczne z wyszukaną estetyką? Nowoczesne kolekcje mebli do ogrodu prezentują się różnorodnie i niezwykle atrakcyjnie. Każdy znajdzie pośród nich przedmioty wyrażające w pełni charakter kreowanej aranżacji. Poszukując doskonałych mebli na taras czy na patio, warto zwrócić szczególną uwagę na te występujące ...